Srpen 2010


People Interview (2010)

5. srpna 2010 v 8:51 Miley Cyrus
Miley v rozhovoru pro časopis People popsala svůj život a mluvila o svých plánech po dosažení 18-ti let.

O svém životě:

- Můj život je jedním slovem bláznivý. Je to všechno hrozně bláznivé, bláznivé je, že jsem známá po celém světě a mám zlatý album. Pořád tomu nemůžu uvěřit, vždycky jsem o tom snila. Poprvé jsem vystupovala jako Hannah Montana a nebyla jsem schopna říct ani půl slova po show. Můj život je extrémně šílený, ale úžasný.

Plány po dosažení 18-ti let:

- Když budu mít 18let, vydám nové album, nový film a můžu být jinou osobností. Já a také Liam chceme, aby všechno trochu "utichlo". Už nikdy více postava jako Hannah Montana, chtěla bych natočit nový film a také několik dalších věcí, které budou trvat déle než rok. Ale nadále chci zůstat s Liamem.


In Brazil 2010?

5. srpna 2010 v 8:48 Miley CyrusObjevila se zpráva z EGO že Miley by měla být v roku 2010 v Brazílii.Tato zpráva není ještě potvrzená ale deník Extra oznámil že to v novinách bude dříve než  na internetu.Tuto zprávu oznámil O Dia z Rio de Janeiro.Stené noviny také oznámili že Miley má přijet jako Hannah Montana i v loňském roce.Toto by se mělo konat na fotbalových stadionech.Není ale nic jisté.ZDROJ: www.mileyc-smiley.blog.cz

Miley In Sonny With The Chance

5. srpna 2010 v 8:47 Miley Cyrus


Miley by se měla objevit v serálu Sonny wïth the Chance.Demi Lovato hlavní postava tohodle seriálu je velmi dobrá kamarádka Miley a tak ji chtěla dostat do jejího seriálu.Podle informací by Miley v tomto seriálu měla zaspívat bud' Robot nebo Can't Be Tamed.Je to zatím jen fáma,takže to neberte vážně.

ZDROJ:

Miley Chce Být Modelem(Vzorem) Pro Lidi

5. srpna 2010 v 8:46 Miley CyrusNení tomu tak dávno v rozhovoru s Miley, uznala, že ještě chce být vzorem pro děti a mládež, a to navzdory kritice směřující k ní.

Skutečnost, že postava v seriálu televize Disney pomohl ji udržet své postavení vzoru:

- Myslím, že to znamenalo, že Miley změna se stala jednodušší, protože si nikdy neřekla, že chce být perfektní. Nikdy se nepředstírala.

To ještě chce být modelem:

- Ano, stále chce být vzorem pro lidi. Miley prohlásila "Ale to neznamená, že budu žít tak, jak chcete, nebo dělat něco správně."

ZDROJ:www.mileyc-smiley.blog.cz
Tento blog je věnován herečce a zpěvačce Miley Cyrus!!!

Kopíruj pouze se zdrojem www.maruushqaa.blog.cz