Červenec 2010

Justin Gaston Miley Cyrus talks about

28. července 2010 v 16:25 Miley CyrusJustin Gaston,ex Miley Cyrus, ktorý nikdy nebral ich vzťah verejne, sa zdá, že teraz chce podporiť image na náklady žiadateľa.
V nedávnom videu, kde dával interview kvôli propagácii svojej práci, zdá sa, že spevák sa len chcel posmievať vzťahu s Miley a ukázal ňou miestnosti plnej obrázkov na stene s Miley, vrátane osobných fotkiek bývalého milenca, a veľký plagát "The Last Song", kde vložil jeho tvár na Liama Hemswortha, aktuálne spieval a písal pieseň "posledný priateľ" ("The Last Valentine"), a stále trávi veľkú časť videa s prerokovaním Miley a s lepenkami v plnej veľkosti.
Pozrite sa na video nižšie.

zdrojík:http://heart-mileyfanss.blog.cz/

Ehm...:)

28. července 2010 v 16:21
Čauký děcká jak je a co prázky??
Já doufám že je užíváte naplný pecky:):))
jÁ TEď moc nebudu mÍT čaS obíhat taK se zaTo oMlouVám:)
a tady když budete chtít máte bleskovku:)

Bleskovka:)


1)Ahoj jak se máš??¨
2)CO DĚLÁŠ O PRÁZKY??
3)oblíbená barva??
4)teplo nebo zima??
5)Miley Cyrus/Selena Gomez??
6)Jahody nebo maLiny??¨
7Chceš na Diplomek Miley Cyrus/SElenu Gomez/Sterling Knight nebo Twilight??

Tak pište odpovědi:)

mam vás ráda děcka moe:) --->mucges<3<---

Miley Cyrus má vlasy za půl milionu!

25. července 2010 v 14:02 Miley Cyrus

Miley Cyrus má vlasy za půl milionu!Miley (17) v poslední době hodně experimentuje nejen se svým oblečením, ale také s vizáží. Tentokrát se rozhodla zainvestovat do nových vlasů. A to doslova!
Objednala si totiž speciální pramínky pravých vlasů, kterými se prodlužuje účes. Chtěla si být ale stoprocentně jistá, že pramínky, které jí kadeřnice připojí na její vlasy, budou mít zcela stejnou barvu, jako její přirozená hříva.

"Miley si koupila to nejlepší, co je vůbec na trhu možné sehnat," prozradil zaměstnanec vlasového studia, kam Disney star obvykle chodí s tím, že vlasy jí vyšly na bezmála půl milionu korun!

"Její vlasy putovaly až z daleké Itálie. Přistály v New Yorku, kde je vyzvedla jediná kadeřnice, která umí nasazovat takto drahé vlasy, a to Kristina Barricelli ze salonu Gemini 14," řekl ještě kadeřník.

Kristina se potom vydala na cestu do Los Angeles a tam se konečně luxusní pramínky dostaly na hlavu Miley! "Je to prostě to nejlepší, co si člověk může na hlavu pořídit! Je to Rolls-Royce mezi vlasy," nechala se slyšet kadeřnice!

Den se Sonny ??

25. července 2010 v 13:36 Hollywood
Už brzy na Disney Channel bude den Se Sonny ve velkém světě...tak se máte na co těšit:)

What Miley Thinks about Zac Efron

25. července 2010 v 13:32 Miley Cyrus Možná by vás mohlo zajímat, co si myslí oblíbená zpěvačka a herečka z Disney Channel Miley Cyrus o neméně populárním herci Zacu Efronovi a naopak. Mezi oběma panuje už delší dobu přátelství, jak sama Miley uvedla: ,,Miluju Zaca Efrona! Je skvělý a žhavý! Liam Hemsworth je taky takový, ale Zac má v mém srdci své zvláštní místo. Jsem jím posedlá a kdybych nebyla jeho kamarádka, určitě bych měla v pokoji jeho plakáty". Na to Zac odpověděl takto: ,,Vůbec nevím, co na to říct. Ona je vážně sladká. Znám ji už opravdu dlouho. Pamatuji si, když byla ještě malá holka. Je úžasné, jak pokročila. Rozkvetla v tuto krásnou slečnu a vzala svět útokem. Jsem z ní tak šťastný".


iheartmiley

Závěrečný díl 3. série seriálu Hannah Montana (24/7) - reklama

22. července 2010 v 11:16 Miley Cyrus
Hannah Montana končí, tedy končí 3. série. Zde se bude muset Miley rozhodnout zdali zůstane doma nebo se přestěhuje. Sledujte premiéru hodnového speciálu Hanny Montany již 24/7 od 15:00.


Rozbřesk

22. července 2010 v 11:13 Twillight
ZDROJ:popcorn speciál


o čem bude Rozbřesk??

Ve filmu rozbgřesk bude hodně zvratů, tolik jich nebylo v předchozích třech dílech!!!

Edward a Bella po své svatbě odjíždějí na líbánky. Stráví je na Ostrově Esmé, kde se spolu prvně vyspí.Edwardovy obavy se nepotvrdí a Bella naštěstí skončí jen s modřinamy.

Belle náhle není dobře,zvedá se jí žaludek a protože Edward neví jak jí pomoct zavolá Carlisleovi.Ten neví co jí je ale nakonec zjistí že Bella je těhotná s upírem a čaká polovičního upíra....

Všichni Cullenovy chrání belu a připravují se na všechny možnosti a přitom netuší že z jihu se blíží smrtelné nebezpečí...

Eclipse (zatmění)-online ke shlédnutí

9. července 2010 v 15:42 Twillight
Ahoj konečně sem našla stránku kde se můžete podívat na filmík ze Sagy Twilight...tentokrát už třetí pokračování s názvem Eclipse.
Www stránka s filmíkem: click

(film najdete až úplně dole!!)

Sterling Knight: Disney's Friends For Change 2010!

9. července 2010 v 9:11 Sterling Knight

Sterling Knight: Disney's Friends For Change 2010!

Sterling Knight: Disney's Friends For Change 2010!
Sterling Knight sits front and center in a group shot with his Sonny With A Chance cast during Disney's 2010 Friends For Change: Project Green earlier this month.
The 21-year-old actor shared with JJJ at the shoot, "I think we had almost 2 million pledges in a year which is a really big accomplishment and everyone's really excited about it. I think that it kind of just spurs everyone else to take it to the next level and keep finding more inventive and exciting new ways to help the planet."
Sterling continued, "It seems like such an insurmountable task but when everyone comes together, everything becomes easier when you have more people doing it. I know lifting a couch is much easier when you have four people than one."
To find out how you can help in the 2010 initiative, log onto Disney.com/ProjectGreen.
Click here to find out more!
Sonny-ffc sterling knight sonny ffc 01Sonny-ffc sterling knight sonny ffc 03Sonny-ffc sterling knight sonny ffc 04Sonny-ffc sterling knight sonny ffc 05Sonny-ffc sterling knight sonny ffc 02


OMLOUVÁM SE ŽE TENTO TEXT JE V ANGLIČTINĚ ALE PŘEKLADAČ TENTO TEXT PŘEKLÁDÁ ŠPATNĚ, TAK JESTLI CHCETE SI HO PŘELOŽTE SAMI.
DĚKUJI ZA POCHOPENÍ!!!Family Bond

9. července 2010 v 9:03


Na stránkách IMBD se objevil nový film "Family Bond", kde by měla hrát Miley jednu z hlavních rolí. Film by se měl natáčet od roku 2011.  Je o dospívající dívce, která zjistí, že její otec je agent CIA a je nucena s ním vyvynout vztah. Mezitím on hledá svou matku protože byla unesena.


Hannah Montana Forever - Soundtrack

9. července 2010 v 9:02 Miley Cyrus

Hannah Montana Forever - Soundtrack

1. Are you ready/Superstar
2. Ordinary girl
3. Kiss it goodbye
4. Que Sera
5. Need a little love ft. Sheryl Crow
6. Bare Foot Cinderella
7. Where Ever I go
8. Been Here All Along
9. This Boy , That Girl ft. Iyaz
10. I'm Still Good
11. I Will Always Remember You
12. Where Ever I Go ft. Emily Osment As Lilly

New York City Photoshoot (2010)

9. července 2010 v 9:01 Miley Cyrus
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.commileyc-smiley

Hannah Montana Forever-Ordinary Girl

8. července 2010 v 9:16 Miley Cyrus
Nová písnička: Hannah Montana Forever-Ordinary Girl v překladu Obyčejná holka

Tento blog je věnován herečce a zpěvačce Miley Cyrus!!!

Kopíruj pouze se zdrojem www.maruushqaa.blog.cz