Koncert Miley Cyrus: Ohňostroj, řev a davové šílenství

28. prosince 2009 v 9:45 |  Miley Cyrus

Koncert Miley Cyrus: Ohňostroj, řev a davové šílenství

Miley Cyrus je ve svých sedmnácti letech na vrcholu slávy. Vydrží, i až dnešní fanynky dospějí?

Koncert Hanny Montany: Ohňostroj, řev a davové šílenství

Zpěvačka a herečka Miley Cyrus (17), představitelka titulní role v televizním seriálu Hannah Montana, je pro současné malé slečny něco, co pro předchozí generace ABBA, Beatles nebo Elvis Presley. Hannah Montana je prostě fenomén. Čím oslovila teenagery z téměř celého světa?

Hannah Montana je prostě fenomén. Čím oslovila teenagery z téměř celého světa?
Seriál Hannah Montana, a tím pádem i Miley Cyrus, má po celém světě miliony fanynek. V obchodech je k mání zboží od triček přes penály, aktovky a kalendáře až k parfémům s fotkami největší hvězdy dnešních školaček.
Blesk se na koncert této hvězdy vypravil do Londýna. A bylo to opravdu něco!

Na jiné planetě

Už atmosféra před londýnskou arénou byla nepopsatelná. Všude kolem pobíhaly slečny ve věku zhruba šest až šestnáct let v těch nejšílenějších oblečcích, jaké si dovedete představit. Člověk si připadal jako na jiné planetě. Superkrátké sukně, sandálky na podpatku půjčené od starší sestry, takže v nich malé slečny klopýtaly o sto šest, flitry snad úplně všude. Po vstupu do haly se dojem jiné planety ještě umocnil.
Miley Cyrus je idolem dnešních školaček. Celé její vystoupení provázel zběsilý jekot, skandování a davová hysterie.


Koncert začal na minutu přesně v 19:30. Jako předskokan Miley dobře posloužil její bratr Trace a hala se začínala dostávat do varu. I když nutno podotknout, že na něj většina přihlížejících nebyla příliš zvědavá - v kratičkých přestávkách mezi jednotlivými písněmi, ale i během nich, bylo všude okolo slyšet v podstatě jen jedno: My chceme Miley! My chceme Miley!
Po jeho asi půlhodinové produkci bylo potřeba přestavět pódium a nutno podotknout, že si všichni dávali dost načas. Miley i Trace se sice procházeli mezi šťastnější částí publika přímo pod pódiem, odkud se v těch chvílích ozýval řev jako z potápějící se lodi v katastrofickém filmu. Ale i po této procházce trvalo ještě dobrých dvacet minut, než začal koncert hvězdy večera. Čekání se ale vyplatilo.
Nástup Miley Cyrus byl velkolepý stejně jako zbytek večera. Ohňové a pyrotechnické efekty, skvělé světelné a filmové projekce na obrazovkách za ní, nad pódiem kolejnice, na které se několikrát vznášela. Nejdřív při singlu Fly (moucha), při kterém se, mimochodem, strhlo jedno z největších šílenství a člověk měl dojem, že dívčinky kolem musí co nevidět začít omdlívat. Podruhé při I love rock'n'roll od Joan Jett & The Blackhearts, při které se Miley vznášela na obrovské červené motorce. Prostě show skutečné popové hvězdy se vším všudy.

Show velké holky
Jediné, nad čím zůstával rozum trochu stát, byly některé taneční kreace a kostýmy. Kraťásky a minisukně? Proč ne. Miley sice není anorektička, ale se svou postavou je v tomhle směru určitě lepším vzorem než vychrtlé bárbíny. Ale kreace s rukou pod páskem od kalhot à la Michael Jackson a tanečnice v síťovaných punčochách a červených lesklých miniaturních kraťáscích by člověk na koncertě pro desetileté holčičky nečekal.
Bára Pejšová (11) vyhrála v soutěži, která byla vyhlášena podle seriálu Hannah Montana, měla ze seriálu velkou radost.


Co je seriál Hannah Montana?
Seriál Hannah Montana znají všichni, kdo mají malé dcery či vnučky. Dokonce má i svůj parfém. Seriál z produkce Disney Channel je o dospívající dívce Miley, která je přes den studentkou střední školy, v noci se ale stává popovou hvězdou Hannou Montana. Ostatně ve skutečnosti tomu není jinak. Seriál byl nominován i vyhrál řadu ocenění v kategoriích seriálů pro děti, nejoblíbenější komedie nebo nejoblíbenější herečka. Za singl Climb k filmu o Hanně Montana byla Miley Cyrus nominována na cenu Grammy, nakonec ale byla vyřazena - písnička nebyla napsána přímo pro tento snímek, a to pravidla neumožňují.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Hannah nebo Miley??

Hannah 31.3% (10)
Miley 68.8% (22)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Tento blog je věnován herečce a zpěvačce Miley Cyrus!!!

Kopíruj pouze se zdrojem www.maruushqaa.blog.cz